Facbook   International Contacts
85 711 51 06
501 266 334
001
002

PPHU „Agroma-Sokółka” Sp. z o.o.

Polska firma działająca nieprzerwanie od 1994 roku.

PPHU „Agroma – Sokółka” Sp. z o.o. działa na terenie województwa podlaskiego. Początek działalności datuje się na lipiec 1994r. Firma zajmuje się zaopatrywaniem dużych i małych gospodarstw rolnych w artykuły niezbędne do prowadzenia działalności rolniczej oraz około rolniczej. Nasz asortyment to przede wszystkim artykuły szybko rotujące, sezonowe jak nawozy, środki ochrony roślin, chemia i artykuły przemysłowe.

PPHU „Agroma – Sokółka” Sp. z o.o. to również duży skład części do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w szeroko pojętym rolnictwie. Naszym atutem jest wiedza i doradztwo w zakresie doboru części oraz atrakcyjne ceny. Asortyment w dziale akcesoriów rolniczych to przede wszystkim szeroki zakres narzędzi i artykułów metalowych.

Nasza firma zaopatruje również branże budowlaną, ogrodniczą, leśną oraz przemysł.
Współpracujemy z największymi hurtowniami w kraju i Europie, co pozwala oferować klientom produkty w atrakcyjnych cenach.

PPHU „Agroma – Sokółka” Sp. z o.o. – Twój partner rolniczy

 

Firmę nagradzano w licznych konkursach m. in. Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu. Jesteśmy członkiem Związku Pracodawców i Przedsiębiorców Ziemi Sokólskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystania z przygotowanej oferty!

Gazela Biznesu
statuetka_gepardy
Pomoc Agroma Sokółka, zadaj pytanie ?