Facbook   International Contacts
85 711 51 06
501 266 334

Wielka loteria Grupy Azoty

Kup nawozy i wygraj ciągnik. Wielka loteria promocyjna Grupy Azoty. Ruszyła pierwsza edycja loterii promocyjnej Grupy Azoty. Każdy, kto w okresie największego zainteresowania zakupami nawozów, czyli od 12 marca do 6 maja, kupi nawozy Grupy Azoty za co najmniej 1 tys. zł. ma szansę na wygranie ciągnika URSUS C-380 jako nagrody głównej oraz kilkudziesięciu cotygodniowych, atrakcyjnych nagród pieniężnych. Zasady loterii są proste: w okresie pomiędzy 12 marca a 6 maja 2018 roku należy dokonać zakupu nawozów za minimum 1000 złotych i zarejestrować zakup. Można tego dokonać wypełniając formularz na stronie internetowej dbamyopolskaziemie.pl lub poprzez wysłanie SMS o treści „GRUPAAZOTY.” na numer 71955 – z wpisaniem bezpośrednio po kropce numeru dowodu zakupu. Dowód zakupu – paragon lub fakturę – należy zachować. Każdy dowód zakupu można zarejestrować tylko raz, przy czym każdy uczestnik może zgłosić się do loterii dowolną liczbę razy – pod warunkiem posiadania do każdego zgłoszenia osobnej faktury lub paragonu.

Każdy zarejestrowany kupon uprawnia do odbioru nagrody gwarantowanej – Leksykonu Nawożenia, dostępnego do pobrania w formie elektronicznej. Co tydzień jest do wygrania 20 nagród po 1000 złotych, a wielkim finale – nagroda główna – CIĄGNIK URSUS C-380, ufundowany przez firmę URSUS S.A.

Szczegółowe informacje na temat loterii, w tym lista produktów biorących w niej udział, dostępne są na stronie dbamyopolskaziemie.pl.

FILM PROMOCYJNY

 

Pomoc Agroma Sokółka, zadaj pytanie ?