Korzyści i partnerstwo

Współpracuj na wielu polach

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, nastawioną na nieustanne podnoszenie jakości swoich usług. W związku z tym, cały czas poszukujemy nowych możliwości jeśli chodzi o rozwiązania techniczne, zasoby ludzkie, rynki dystrybucji, lub asortyment sprzedażowy. Napisz do nas jeżeli:

Szukasz ciekawej pracy,

miejsca pracy, gdzie mógłbyś rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę w wybranych dziedzinach. Wraz z rozwojem Spółki, cały czas poszukujemy sprzedawców do sklepu stacjonarnego, magazynierów, analityków sprzedaży, specjalistów do spraw obsługi kanałów e-commerce w Polsce i na świecie. Jeżeli znasz się na corss border e-commerce, Twoją pasją jest motoryzacja, technika rolna, koniecznie się do nas odezwij.

Jesteś producentem,

i chciałbyś wprowadzić swój produkt do naszej oferty stacjonarnej i sklepów internetowych w Polsce i na świecie. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i wypracujmy satysfakcjonujące rozwiązanie. Zapewniamy rzetelną współpracę i poszerzenie Twoich rynków dystrybucji.

Promocja w branży,

Chciałbyś zareklamować swoje produkty / usługi w naszych sklepach internetowych w postaci banerów lub miejsca na ulotkach wkładanych do paczek. Już dziś możesz dotrzeć do setek tysięcy gospodarstw nie tylko w Polsce. Indywidulanie stworzymy Ci wycenę, określimy nakład ulotek oraz target dystrybucji, nawet w zawężeniu do określonej gminy. Masz pewność że Twoja oferta nie trafi do kosza, bo odbiorca końcowy czeka na produkty, części od nas więc dokładnie przegląda załączone do paczki materiały.

Współpraca handlowa,

Jesteś hurtownią / dystrybutorem i uważasz, że Twoje produkty idealnie wkomponowałyby się w naszą ofertę, zapraszamy do rozmów, każdego dnia dodajemy nowe produkty na naszego portfolio.

Nasze punkty…

Chciałbyś otworzyć nasz punkt odbioru paczek ? Chętnie przedstawimy Ci szczegóły naszej umowy. Twoje dane adresowe znajdą się na naszych stronach dzięki czemu możesz przyciągnąć nowych klientów do swojego zakładu.

KONTAKT

info@agromasokolka.pl

tel. 504 689 555

CZĘŚCI DO MASZYN
I AKCESORIA
ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
PASZE NAWOZY